Po raz pierwszy w historii SPH podczas wakacji, nawet jeśli nie planujemy wyjeżdżać daleko, nie będziemy chować wygodnych butów do szafy, ani nie ograniczymy kontaktów tylko do rozmów telefonicznych. Lato to przecież wymarzony czas na wędrówki nie tylko dalekie, ale także całkiem bliskie, byle w dobrym towarzystwie.

W drugą i czwartą sobotę lipca i sierpnia, proponujemy kilkugodzinne wędrówki po Krakowie lub pod Kraków. Oczywiście, będzie można zaprosić na nie swoich bliskich. Planujemy troszkę dłuższe wyprawy do Dolinki Będkowskiej i Ojcowa oraz krótsze ,,po zdrowie” do wielickiej tężni. W planie jest również ,,Kraków nieoczywisty”, ale na razie szczegóły owiane są tajemnicą, których pełno jest w grodzie Kraka.

O wszystkich wyprawach, których kolejność uwarunkowana jest pogodą, będziemy informować z wyprzedzeniem pocztą mailową. Wtedy także będzie podany kontakt do szefa wyprawy, który będzie przyjmował zgłoszenia.

Koszty będą minimalne – dojazd we własnym zakresie, prowiant, ewentualnie bilet wstępu.

Wyprawy będą odbywać się bez względu na ilość chętnych osób: wystarczy któryś z szefów wyprawy (hm. Zofia Barus, hm. Maryla Kania, hm. Adam Kamiński) i… jedna osoba!

Już teraz rezerwujcie daty w kalendarzu: 13 i 27 lipca oraz 10 i 24 sierpnia.  

ZAPRASZAMY!

Zarząd Stowarzyszenia