W sobotę 9 września 2023 r. w godzinach od 11.00 do 16.00 na terenie Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18 odbył się kolejny Piknik NGO.

Korzystając z zaproszenia Centrum Obywatelskiego mogliśmy zaprezentować działalność naszego stowarzyszenia w gronie licznych organizacji pozarządowych, których celem jest społeczna aktywność na rzecz mieszkańców Krakowa. Z zainteresowaniem obserwowaliśmy także przebieg pikniku i słuchaliśmy uwag osób odwiedzających stoiska organizacji, stowarzyszeń.

Dzięki wspaniałej pogodzie wydarzenie przyciągało odwiedzjących Park Jordana. Organizatorzy stoisk edukacyjnych przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych – można zatem śmiało powiedzieć, że każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Nasze stowarzyszenie reprezentowali: Zofia Barus, Andrzej Kmiecik, Tadeusz Kubas i Wiesław Wójcik.

FOTO 01

FOTO 02

FOTO 03

FOTO 04

FOTO 05

FOTO 06

FOTO 07

FOTO 08

FOTO 09

Tekst i foto: hm. Andrzej Gaczorek & hm. Wiesław Wójcik