W maju 2025 roku miała początek akcja naszego Stowarzyszenia pod nazwą „Dbamy o zdrowie” , a był nią wyjazd nad morze, w czasie którego połączyliśmy wypoczynek z rehabilitacją ruchową. Pobyt w sanatorium w Darłówku tak bardzo spodobał się uczestnikom, że w maju bieżącego roku wyruszyło nad morze prawie 50 osób i ...trzy pieski.
