sph logo mini
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA
W KRAKOWIE


31-131 Kraków, ul. Karmelicka 31 ; tel/fax (12/633 33 57

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza na Wycieczkę „Warszawa – Powstańczym Szlakiem””
Termin : 8 – 10. 03. 2019 roku

Zarząd SPH planuje organizację w marcu 2019 roku wycieczki do Warszawy zgodnie z ofertą przedstawioną przez Biuro Turystyczne „EKO – TOURIST” Kraków. Pierwotnie planowano organizację tej wycieczki w grudniu ubiegłego roku – termin okazał się nie do przyjęcia. Osoby które zgłosiły swój udział w grudniowej wycieczce automatycznie umieszczone są na liście uczestników wycieczki do Warszawy w marcu br.

Osoby odpowiedzialne za organizację Wycieczki: hm Stanisław Piasecki (V-ce Prezes Zarządu) oraz hm Magdalena Migacz (Sekretarz Zarządu).
W Wycieczce mogą uczestniczyć Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia , Członkowie Kręgu Instruktorów Seniorów Hufca ZHP Kraków-Podgórze wraz z Rodzinami. Zapisy przyjmują i
Zapisy przyjmują i informacji udzielają: Druh hm Stanisław Piasecki; Tel. 784 035 623; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Druhna hm Magdalena Migacz; Tel. 505 207 333; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Koszt wycieczki 650,- zł przy grupie min. 30 0sób

O umieszczeniu na liście Uczestników Wycieczki decyduje kolejność zgłoszeń i terminowe wpłaty zgodnie z poniższym harmonogramem.
I rata - 350,- zł do 31 stycznia 2019 roku
II rata - 300,- zł do 28 luty 2019 roku
Uwaga: w przypadku rezygnacji z wyjazdu należy na swoje miejsce desygnować zmiennika – w innym przypadku z wpłaconej za wyjazd kwoty zostaną potrącone rzeczywiście poniesione przez Biuro Turystyczne koszty.
Wpłaty złotówkowe należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na konto Stowarzyszenia:
PKO S.A. I/O Kraków , ul. Wielopole 19
Nr 71 1020 2892 0000 5602 0149 0937
Z dopiskiem: wycieczka Warszawa 2019

Ramowy Program:

1 dzień Wyjazd z Krakowa o godz. 6.00 – przejazd w kierunku Warszawy.
Po południu realizacja programu: Szlak Powstańczej Warszawy.
Obiadokolacja i nocleg – hotel 3* Portos (Warszawa – Mokotów).
2 dzień  Śniadanie, wizyta w Muzeum Postania Warszawskiego, następnie przejazd w kierunku Starego Miasta i Placu Zamkowego nad którym góruje Kolumna Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski, następnie spacer po Starym i Nowym Mieście: Krakowskie Przedmieście, Rynek, Barbakan, mury Starego Miasta, Pomnik Powstania Warszawskiego, Pałac Krasińskich.
Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień Śniadanie, Łazienki Królewskie, dalszy ciąg zwiedzania: Szlakiem Powstańczej Warszawy.
Po południu przejazd do Krakowa.

 

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi w Warszawie w hotelu 3*; Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • opiekę pilota/przewodnik (Pan Jacek Jordan – był z nami na Węgrzech, Rumunii i w Pradze)
  • ubezpieczenie
Cena nie zawiera:
  • wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodników lokalnych (Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Żydów POLIN), widowiska w Królewskim Ogrodzie światła, systemu słuchawkowego – ok. 80,- zł.

CZUWAJ !

V-ce Prezes Zarządu
Kraków, 03.01.2019 r. hm Stanisław Piasecki

Komunikaty